Založ si blog

Rastúúúúú! .. .ale bude chlieb lacnejší?

Priaznivá klíma…aspoň pre niečo. No, rastú! …a ako! Za ľudia, Spolu, Progresívne Slovensko…to sú už normálne že „matadori“, oproti múzeálnym exponátom ako Oľano, Saska, Smer, Kotleba,Esenes, Mostom Híd, Rodine, koho sme nedemoktaricky zabudli? A sú tu nové hviezdy  – dnes Socialisti, Dobré voľby, zajtra ešte Dobrí ľudia, Chceme vaše dobro, Dobrodinci, Dobráci….a možno sa zaregistrujú aj Žobráci a Dôchodcovia a Otcovia a Matky…

Lebo ten náš nový euroatlantický systém to uživí: Všetko síce budeme dovážať lacno cez Hodvábnu cestu z Číny, o ostatné sa postarajú Eurokomisie (veď tam máme svojich ľudí…. vždy to bolo o známostiach, nie?), dokonca už vláda má iniciatívu o „OTVORENOM VLÁDNUTÍ“, lebo z toho blahobytu, v ktorom sa vraj topíme, by mali mať všetci – a tak sa otvára diskusia o „otvorenom vládnutí“….ráno budú chodiť volené komisie od úradu k úradu a budú voliť demokraticky, čím sa má úrad v ten deň zaoberať….

Veľmi sa obávam, že percentuálny nárast strán a hnutí do volieb bude vyšší ako rast nášho HDP.

No dobre, koniec irónie: Zmení sa to až keď si národne odhlasujeme, že politická a volená funkcia je dobrovoľná a neplatená. Potom vznikne hnutie Obetaví a zvíťazia….

niet čo dodať. Ale súhlasiť nemusíte.

P.s.

A ak vás ten cirkus prestal baviť, webstránka narodohospodari sk Vám poskytne informácie, ako si žijeme v našom hospodárstve. Články, nič viac.

Kto „zostrelil“ slovenskú Kačku?

14.10.2019

Tisíc osemsto ľudí bez práce a bez mzdy! A nie je to trestný čin? A už sa to na Slovensku deje: obchodná sieť predajní, ktorá normálne je „kombajn na žatvu hotovosti“, keďže v menších viac »

Vôbec sme nemuseli „riešiť“ nemocnice, stačilo zdaniť dividendy. ..

27.09.2019

...a nenechať z našich ziskotvorných výrob urobiť "dojné kravy" za ostatných 19 rokov! 1.Dividendy, ktoré sú v skutočnosti podielom na zisku mali byť zdanené - ak držiteľ akcie vlastní akciu viac »

Je to správny krok správnym smerom

23.09.2019

Ani by to nebolo na reakciu, pretože také návrhy ako návrh na odkúpenie bývalých VSŽ (dnes USS) za jedno Euro sa majú odohrávať za zatvorenými dverami a až o výsledku sa informujú masmédiá. viac »

Miloš Zeman / ústavná žaloba /

Zemana hospitalizujú v pražskej vojenskej nemocnici

16.10.2019 23:10

Na Twitteri to v stredu napísal hovorca Pražského hradu Jiří Ovčáček s tým, že pôjde o rekondičný pobyt, ktorý potrvá najviac do nedele.

súd / spor / parkovanie / Košice /

Podľa súdu je zmluva medzi Košicami a súkromnou parkovacou firmou neplatná

16.10.2019 18:22, aktualizované: 19:22

O neplatnosti nájomnej zmluvy o parkovaní z roku 2012 medzi mestom Košice a spoločnosťou EEI rozhodol v stredu Okresný súd Košice I.

SAS / Nominačný kongres strany

Sulík pozval lídrov demokratickej opozície na pracovné stretnutie

16.10.2019 18:10

Témou má byť možný spoločný postup demokratickej opozície pri kauze Gorila či spoločné aktivity k výročiu Nežnej revolúcie.

peniaze, mena, euro, česká koruna

Koalícia našla 100 miliónov. Zdaní banky

16.10.2019 18:00

Koaličná rada našla riešenie, ako znížiť rozpočtovú sekeru. Prichádzajúci sociálny balíček majú zaplatiť domáce banky.

klubnarodohospodarov

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 30
Celková čítanosť: 58040x
Priemerná čítanosť článkov: 1935x

Autor blogu

Kategórie