Založ si blog

Rastúúúúú! .. .ale bude chlieb lacnejší?

Priaznivá klíma…aspoň pre niečo. No, rastú! …a ako! Za ľudia, Spolu, Progresívne Slovensko…to sú už normálne že „matadori“, oproti múzeálnym exponátom ako Oľano, Saska, Smer, Kotleba,Esenes, Mostom Híd, Rodine, koho sme nedemoktaricky zabudli? A sú tu nové hviezdy  – dnes Socialisti, Dobré voľby, zajtra ešte Dobrí ľudia, Chceme vaše dobro, Dobrodinci, Dobráci….a možno sa zaregistrujú aj Žobráci a Dôchodcovia a Otcovia a Matky…

Lebo ten náš nový euroatlantický systém to uživí: Všetko síce budeme dovážať lacno cez Hodvábnu cestu z Číny, o ostatné sa postarajú Eurokomisie (veď tam máme svojich ľudí…. vždy to bolo o známostiach, nie?), dokonca už vláda má iniciatívu o „OTVORENOM VLÁDNUTÍ“, lebo z toho blahobytu, v ktorom sa vraj topíme, by mali mať všetci – a tak sa otvára diskusia o „otvorenom vládnutí“….ráno budú chodiť volené komisie od úradu k úradu a budú voliť demokraticky, čím sa má úrad v ten deň zaoberať….

Veľmi sa obávam, že percentuálny nárast strán a hnutí do volieb bude vyšší ako rast nášho HDP.

No dobre, koniec irónie: Zmení sa to až keď si národne odhlasujeme, že politická a volená funkcia je dobrovoľná a neplatená. Potom vznikne hnutie Obetaví a zvíťazia….

niet čo dodať. Ale súhlasiť nemusíte.

P.s.

A ak vás ten cirkus prestal baviť, webstránka narodohospodari sk Vám poskytne informácie, ako si žijeme v našom hospodárstve. Články, nič viac.

Rakety stop, NATO stop – ak chce Európa a aj Slovensko zachrániť klímu

19.08.2019

Povzdychnutie nad IDIOTIZMOM niektorých "pionierskych budovateľských" tvrdení agentúr, masmédií i politikov. Reakcia musí byť rýchla, večer už budú iné dôležité "témy". Takže z tlačovej viac »

. . . p. s. : A máme sa tu dobre! . . .

06.07.2019

Čas prázdnin, čas letných dovoleniek, čas oddychových i dobrodružných táborov. To odtiaľ sa posielajú také pohľadnice, dopisy, dnes e-maily či smsky :. ..."a p.s.: máme sa tu dobre! Dnes viac »

Česť pamiatke a smútok za Františkom Čubom

01.07.2019

Česť pamiatke na človeka Františka Čubu, ktorý sa už počas svojho vlastného života stal pre nás LEGENDOU. V hospodárstve legendy nebývajú zvykom, tí ľudia v podnikoch pracujú a budujú, viac »

New York, One World Observatory, One World Trade Centre, WTC, vyhliadková plošina, Manhattan, Ground Zero

Medzi USA a Čínou to stále škrípe, dohoda sa nečrtá

21.09.2019 23:01

Vyhliadky na skoré ukončenie obchodnej vojny medzi USA a Čínou sa zhoršujú.

Bratislava, pochod za život, námestie snp.

Súčasťou programu Národný pochod za život bol aj futbalový zápas v Trnávke

21.09.2019 20:44

Projekt Gól za život spája futbalové hodnoty fair-play, krásu a nadšenie pre hru so zodpovednosťou a krásou života a otcovstva.

zima, sneh, mráz, Bielorusko,

SHMÚ varuje pred nočnými mrazmi na veľkej časti územia Slovenska

21.09.2019 19:10

Výnimkou je Bratislavský a Trnavský kraj.

Hlina, KDH,

KDH vylučuje povolebnú spoluprácu so Smerom, ĽSNS a SNS

21.09.2019 17:50

Po skončení celoslovenskej Rady KDH o tom v sobotu v Bratislave informoval predseda mimoparlamentnej strany Alojz Hlina.

klubnarodohospodarov

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 27
Celková čítanosť: 51834x
Priemerná čítanosť článkov: 1920x

Autor blogu

Kategórie