Založ si blog

Rastúúúúú! .. .ale bude chlieb lacnejší?

Priaznivá klíma…aspoň pre niečo. No, rastú! …a ako! Za ľudia, Spolu, Progresívne Slovensko…to sú už normálne že „matadori“, oproti múzeálnym exponátom ako Oľano, Saska, Smer, Kotleba,Esenes, Mostom Híd, Rodine, koho sme nedemoktaricky zabudli? A sú tu nové hviezdy  – dnes Socialisti, Dobré voľby, zajtra ešte Dobrí ľudia, Chceme vaše dobro, Dobrodinci, Dobráci….a možno sa zaregistrujú aj Žobráci a Dôchodcovia a Otcovia a Matky…

Lebo ten náš nový euroatlantický systém to uživí: Všetko síce budeme dovážať lacno cez Hodvábnu cestu z Číny, o ostatné sa postarajú Eurokomisie (veď tam máme svojich ľudí…. vždy to bolo o známostiach, nie?), dokonca už vláda má iniciatívu o „OTVORENOM VLÁDNUTÍ“, lebo z toho blahobytu, v ktorom sa vraj topíme, by mali mať všetci – a tak sa otvára diskusia o „otvorenom vládnutí“….ráno budú chodiť volené komisie od úradu k úradu a budú voliť demokraticky, čím sa má úrad v ten deň zaoberať….

Veľmi sa obávam, že percentuálny nárast strán a hnutí do volieb bude vyšší ako rast nášho HDP.

No dobre, koniec irónie: Zmení sa to až keď si národne odhlasujeme, že politická a volená funkcia je dobrovoľná a neplatená. Potom vznikne hnutie Obetaví a zvíťazia….

niet čo dodať. Ale súhlasiť nemusíte.

P.s.

A ak vás ten cirkus prestal baviť, webstránka narodohospodari sk Vám poskytne informácie, ako si žijeme v našom hospodárstve. Články, nič viac.

Politici predsa nie sú dostihové kone!

29.10.2019

A voľby do Národnej Rady Slovenskej Republiky nie sú biznisom stávkových kancelárií, ktoré ponúkajú vkladateľom tie najvyššie výhry...alebo že by ANO? Lebo na Slovensku je to už raz a teraz viac »

Kto „zostrelil“ slovenskú Kačku?

14.10.2019

Tisíc osemsto ľudí bez práce a bez mzdy! A nie je to trestný čin? A už sa to na Slovensku deje: obchodná sieť predajní, ktorá normálne je „kombajn na žatvu hotovosti“, keďže v menších viac »

Vôbec sme nemuseli „riešiť“ nemocnice, stačilo zdaniť dividendy. ..

27.09.2019

...a nenechať z našich ziskotvorných výrob urobiť "dojné kravy" za ostatných 19 rokov! 1.Dividendy, ktoré sú v skutočnosti podielom na zisku mali byť zdanené - ak držiteľ akcie vlastní akciu viac »

Matúš vallo, voľby

Plat primátora Bratislavy prekročí 6000 eur, podľa poslancov si ho zaslúži

21.11.2019 20:00

Primátor Bratislavy Matúš Vallo bude od decembra zarábať 6048 eur, čo je o 50 % viac ako základný plat. Podľa poslancov vynakladá veľa práce a energie.

deti, mlieko, mliečne výrobky, jedáleň, škola

Slovenská mliečna rieka vysychá, tridsať rokov postupne upadá

21.11.2019 20:00

Aj reťazce, ktoré si predtým príliš nevšímali slovenské mliečne produkty a dovážali ich, teraz chcú slovenské produkty. Mliekarne však nestačia kryť dopyt.

tatransky ladovy dom, Hrebienok, Notre Dame

Notre Dame stojí aj na Hrebienku

21.11.2019 19:00

Otvorením Tatranského ľadového dómu na Hrebienku vo Vysokých Tatrách oficiálne otvorili zimnú turistickú sezónu.

Benjamin Netanjahu

Izraelského premiéra Netanjahua obžalovali z podvodu a úplatkárstva

21.11.2019 18:16, aktualizované: 20:40

Netanjahu akékoľvek previnenie odmieta a hovorí o "honbe na čarodejnice".

klubnarodohospodarov

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 31
Celková čítanosť: 61086x
Priemerná čítanosť článkov: 1971x

Autor blogu

Kategórie